Informačný systém KARAT

Umožní úspešne plánovať a rozhodovať. Povedie vás k efektívnemu využívaniu zdrojov. Uľahčí komunikáciu a riadenie. Zjednoduší a zrýchli kľúčové procesy v oblastiach výroby, obchodu, financií, marketingu či logistiky.

 
 

Dlhoročné skúsenosti výrobcov

Využite naše bohaté znalosti, zázemie a technológie. Viac než 30 rokov poctivej práce sa premieta i do našej pevnej pozície v ČR a na Slovensku.

Zlepšenie všetkých firemných procesov

Vykonávajte správne veci správne. ERP systém KARAT zjednoduší a zrýchli kľúčové procesy v oblastiach výroby, obchodu, servisu, projektov, financií, marketingu či logistiky.

Modularita a prispôsobivosť

 
Ušite si ERP systém na mieru svojim požiadavkám. Vyberte si moduly a funkcie, ktoré vám pomôžu v podnikateľskej činnosti a ďalej ich rozvíjajte podľa vlastných predstáv.

Odborné služby a užitočná podpora

Získajte okrem vyspelého ERP systému tiež istotu kvalitného servisu a užívateľskej podpory. Postaráme sa o pravidelnú správu a aktualizácie.

Výborné výsledky v praxi

 
Nekupujte neoverené. ERP systém KARAT úspešne využíva okolo 9 000 užívateľov. Rad našich klientov patrí medzi lídrov vo svojich odboroch.

Stabilita a bezpečnosť

 
Nezabudnite na bezpečie firemných informácií. Vďaka nášmu ERP systému sa môžete spoľahnúť na vysoký výkon a konzistenciu dát.

Otvorenosť a škálovateľnosť

Nenechajte sa obmedzovať. Sami môžete vytvárať funkcie, výstupné zostavy a formuláre pre zhotovenie dát.

Cenová dostupnosť

Nečakajte, až si na ERP systém zarobíte. Zaujímavé varianty financovania otvárajú cestu k ERP systému každej firme.

 

Riešenie pre výrobné firmy

Zisti viac

 

Aké oblasti ERP systém KARAT rieši?

 

 

 

Mám záujem o riešenie KARAT

Kontaktujte nás

 

Referencie

top